mellatsang

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت سنگ تراورتن

کاربرد سنگ تراورتن
کاربرد سنگ تراورتن

با مراجعه بازار سنگ، متوجه می شوید، خرید سنگ ساختمانی رنگی نسبت به چند سال اخیر افزایش یافته است. برای تایید این گفته نیاز نیست حتما به بازار سنگ مراجعه کنید.

کافی است گشت کوتاهی در شهر بزنید و تنوع رنگی سنگ ساختمانی را در صنعت ساختمان سازی مشاهده کنید. دلیل این افزایش تقاضا، دو دلیل دارد.

  • با پیشرفت تکنولوژی و با افزایش مهارت در استخراج سنگ ساختمانی، تولید و فرآوری سنگهای ساختمانی افزایش یافت.
  • سلیقه افراد در استفاده از سنگ ساختمانی زمینه روشن فراتر رفته که باعثِ رشدِ استفاده از سنگهای زمینه رنگی شده است.

رنگ زمینه سیلور یا دودی در سنگ ساختمانی یکی از این سنگهای رنگی طبیعی است که پرطرفدار هم می باشد. اما رنگ سیلور در سنگهای خانواده تراورتن ها موجود می باشد.

علاوه بر این چون این سنگهای طبیعی در داخل ایران تولید و فرآوری می شوند، قیمت سنگ تراورتن سیلور در مقایسه با سنگهای سیلور وارداتی بسیار مناسب تر می باشد.

انواع سنگ تراورتن سیلور ایران را در زیر معرفی کردیم:

انواع سنگ تراورتن سیلور

از آنجایی که معادن سنگهای سیلور تراورتن زیاد می باشند، این سنگها را بر اساس نام شهری که معادن در آنها وجود دارند، نام گذاری کرده اند. مانند:

  • تراورتن سیلور آذرشهر
  • تراورتن سیلور کاشان
  • انواع تراورتن سیلور تکاب
  • تراورتن دودی یزد، ...

source: کاربرد سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن
قیمت سنگ تراورتن

سنگ تراورتن یکی از پرکاربرد ترین سنگ ساختمان سازی می باشد. این سنگ تزئینی به دلیل طیف گسترده رنگی که دارد مورد توجه شرکت های عمرانی، ساختمان سازی چه در داخل ایران و چه در کشورهایی مثل استرالیا، ترکیه، کانادا و کشورهای اروپایی است.

از سنگ تراورتن در نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها استفاده می شود. فرقی نمی کند که ساختمان شما در کدام منطقه جغرافیایی باشد، سرد، گرم، خشک یا مرطوب، این سنگ را بدون نگرانی در نمای بیرونی ساختمان استفاده کنید.

از تراورتن همچنین در نمای داخلی بعنوان قرنیز دیواری و سنگ بغل پله نیز استفاده می شود. استفاده آن در قسمت های مذکور کاملا سلیقه ای است.

برای دریافت مشاوره خرید سنگ تراورتن برای ساختمان سازی یا صادرات و همچنین استعلام قیمت به روز این محصول و آگاهی از نحوه خرید می توانید همه روزه در ساعات کاری شرکت ملت سنگ با کارشناسان و مشاورین فروش این شرکت در تماس باشید.

source: قیمت سنگ تراورتن